Veľkáči čítajú malkáčom - čítanie pre ZŠ

Rozprávková hodina pre prvákov/druhákov na Vašej škole

Milí učitelia najmenších žiakov,

radi by sme Vám ponúkli možnosť obohatiť Vaše hodiny angličtiny našim študentským projektom. Ľubovoľný utorok alebo stredu medzi 9:30-12:00 môžeme prísť s našou rozprávkou a stráviť s Vašimi žiačikmi v prvom alebo v druhom ročníku plnohodnotnú hodinu angičtiny - trochu inak. Na našej hodine sa deti naučia niekoľko slov a základných fráz z rozprávky čítanej v anglickom jazyku, aktuálne máme v ponuke rozprávku O troch prasiatkach a O Červenej Čiapočke. Spoločne tak dokážeme Vašim deťom, že rozumieť textu nemusí byť vôbec zložité a našim študentom umožníme rozvíjať sa v komunikácii a tvorivom myslení.

Ak máte záujem o takúto hodinu, stačí nás kontaktovať na: lviglaska@sgfuturum.sk a dohodnúť si spoločný termín, prípadne si vybrať rozprávku.