PARTNERI

Študenti sú od začiatku vedení k systému vysokoškolského štúdia, snažíme sa rozvíjať ich hlad po poznaní a potrebu celoživotne sa vzdelávať.

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné
Utorok 25. 9. 2018

Novinky z našej školy

• Milí rodičia, prosíme Vás, aby ste najneskôr do zajtra, 25.9. odovzdali tr. učiteľom podpísané vzdelávacie poukazy, ak ste sa rozhodli vrátiť ich našej škole na podporu krúžkovej činnosti. Ďakujeme.

• Jazykové kurzy u nás sú určené pre širokú verejnosť, avšak počet miest je limitovaný miestom a časom. Akékoľvek otázky ohľadom podrobnejších podmienok, prosím, smerujte na adresu: kurzy@sgfuturum.sk

• Milí rodičia, aktuálne testujeme systém platieb s ich elektronickou kontrolou, no tento proces potrvá niekoľko dní, možno týždňov, prosím, okrem prípadných SMS na platby v Edupage zatiaľ nijako nereagujte, snažíme sa ich postupne spojazdniť a upraviť. Momentálne nie sú v systéme zaktualizované už uhradené platby. Prosíme o zhovievavosť.

• Bekim už u nás bol a sme radi, že k nám príde opäť. Trocha inšpirácie nikdy nie je na škodu. Príď aj ty na autogramiádu na SG Futurum v Košiciach.

• Milí naši študenti, rodičia a priatelia školy,užite si posledný prázdninový týždeň!! V pondelok, 3.9.2018 o 8:00 hod. sa všetci stretneme v priestoroch našej školy a slávnostne spolu otvoríme školský rok 2018/2019.

• Pekný deň plný prekonávania sa. V prírode by sme prežili len vďaka Dorianovi a Rišovi, ktorí sa pri zakladaní ohňa po daždi nevzdali. Prajeme všetkým počas prázdnin toľko úžasných zážitkov, koľko sme ich mali na výlete.

• ascinujúci svet pavúkov a škorpiónov. Výstavu, ktorú ponúka Východoslovenské múzeum v Košiciach, navštívili aj naši žiaci. Mali možnosť vidieť vyše 40 terárií s rôznymi druhmi pavúkov z celého sveta. Zaujímavým exponátom bol napríklad najväčší pavúk sveta, či najjedovatejší pavúk na svete. Organizátori nám dokonca ukázali prenos pavúka z jedného terária do druhého so slovami :"Pozor, je veľmi rýchly, môže nám ujsť pomedzi prsty, držte sa radšej ďalej." Fúha, adrenalínu nám teda vôbec nechýbalo. Niektorí z nás však ukázali svoju nebojácnosť a nemali problém chytiť si jedného z pavúkov, ako napríklad naša učiteľka španielskeho jazyka. :) Klobúk dole.

• Vedenie Súkromného gymnázia Futurum udeľuje žiakom školy dňa 29.6.2018 riaditeľské voľno z organizačných dôvodov.

• Sme hrdí na všetkých našich žiakov. Najlepšie ročníkove práce sa predviedli na pôdiu, na ktorom ich autori odprezentovali v anglickom jazyku. Išlo im to vynikajúco. Príjemné popoludnie zakončil pán riaditeľ, ktorý vyzdvihol úspechy aj ostatných žiakov školy. Tešíme sa na ďalší rok a na Akaduturum 2019.